מחנה מדורה וכוכבים.jpg

ארועים בהתאמה אישית

מפגשים ואירועים פרטיים
הכוללים תצפית כוכבים

יש לכם אירוע מיוחד? יום הולדת, יום נישואין, מפגש חברים, אמהות ובנות או כל מפגש שתרצו להפוך לחוויה משמעותית ושונה. אנחנו יודעות לייצר לכם את החוויה שתשקף באופן מושלם את הצרכים והמטרות שלכם, אירוע ייחודי. אצלנו השמיים הם לא הגבול. 
מחויה בסיסית, שבה נציע לכם מקום מושלם לתצפית כוכבים ואתם תבואו עם האוהלים שלכם ועד הפקת אירוע בוטיקי המשלבים תצפית כוכבים עם ארוחות שף, סדנאות או טיולים במהלך היום. גם  טקסי מעבר משתלבים נפלא עם הלילה, הכוכבים והמדבר. 
אם אתם מפיקים לבד את האירוע שלכם ורוצים להזמין אותנו למפגש עם שמי הלילה, גם זה אפשרי.


איך זה עובד וכמה דברים שיש לקחת בחשבון:

  1. אתם יוצרים קשר במייל או באמצעות דף "צור קשר" וכותבים לנו מספר מילים על האירוע:

  2. מה סיבת המפגש, כמות אנשים משוערת, מי הקהל (מבוגרים, משפחות, נשים , גברים), מה השירותים ורמת ההפקה הנדרשת מאיתנו, טווח תאריכים, תקציב מינימום . 

  3. אנחנו חוזרות אליכם לשיחת תיאום ציפיות קצרה. בודקות את התאריכים המתאימים לתצפית בשמי הלילה ובכוכבים (לילות עם זריחה מוקדמת של הירח פחות מתאימים לתצפית כוכבים, בארץ יש מספר מקומות ספציפיים המתאימימים לתצפית בשמיים ללא "זיהום אור").

  4. אתם מקבלים הצעה ראשונית ומכאן אנחנו ממשיכים.

 
 

מפגשים וסדנאות לחברות עסקיות

הניסיון שלנו מאפשר לנו להגיע לתצפית כוכבים או לערוך סדנה ואפילו אירוע חברה.
אנחנו הכי אוהבות לעבוד עם קבוצות קטנות (עד 30 איש).

אנחנו מביאות ניסיון רב בשילוב של סדנה לקבוצה קטנה עם חווית תצפית בלילה. 
יש לנו סדנאות מותאמות לתהליכי פיתוח מנהלים, מודל שבנינו ל"כוכבים" והטאלנטים בארגון שלכם שנוגע בסוגיות שמעסיקות מנהלים בעולם הכאוטי ומחבר את המדבר, חווית הטבע ושמי הלילה לתהליך. 
אנחנו יודעות לבנות סדנאות לאור מטרה מוגדרת שלכם, להנחות אותה או לעבוד בשילוב של יועצים ארגוניים נוספים. וגם עם המנחים שלכם. 

 

איך מתקדמים?
מלאו את דף צור הקשר, כיתבו לנו כמה מילים על מטרת המפגש ואנו נחזור לשיחת תיאום מטרות, צרכים וציפיות. 

 

הערות חשובות:
יש הרבה מקומות בארץ שאינם מתאימים לתצפית כוכבים בשל "זיהום אור" ולכן כדאי לבדוק איתנו את התאריך והמקום ומשם להמשיך הלאה. 
האירועים שלנו הם בוטיקיים, נערכים ומלווים על ידינו באופן אישי והמחירים בהתאם.