shutterstock כוכבים במכתש .jpg

ליל חמישי 12.8.21
מסע בין מטאורים
במתחם פרטי
ב"סוכה במדבר"

על פי הסטטיסטיקה צפויים להיות בלילה הזה הכי הרבה כוכבים נופלים. בשנה שעברה, לא היו בו הכי הרבה מטאורים אבל לבטח היו במכתש הכי הרבה אנשים מאז שחר ההיסטוריה. זו הסיבה שחיפשנו השנה מקום שבו נוכל להיות יחסית לבד ודווקא לא בתוך המכתש עצמו.

תצפית הכוכבים והלינה שלנו תיערך ב "סוכה במדבר". מקום פרטי, מוגן, עם שמיים נהדרים לתצפית, הכי קרוב למצפה הכוכבים הלאומי שלנו, הכי רחוק מההמונים.

בסוכה במדבר, נוכל להנות מהמקום, מארוחת שף מפתיעה ומתנאים מצויינים. נשכב על מזרנים תחת שמי אוגוסט הנהדרים ונצפה בכוכבים ובמטר פרסאידים מרהיב של פעם בשנה.

אפשרות בחירה בין שתי חבילות

מצפה רמון-חוות האלפקות-לינה-נוף-שמיים-גלמפינג-אוהל-קרדיט חוות האלפקות (7).jpg

לינה בגלמפינג בחוות האלפקות

 • ארוחת ערב של השף ליעד גרונר.

 • תצפית כוכבים על ידי אליס מילר 

 • לינה באוהלי גלמפינג מהודרים 

 • כניסה חופשית לחוות האלפקות ביום למחרת 

 • האכלת האלפקות – מוקדם לפני הגעת המבקרים

 • ארוחת בוקר בבישול עצמי או ב"סוכה במדבר" בתוספת תשלום

1.jpeg

לינה באוהל ב"סוכה במדבר"

 • ארוחת ערב ובוקר של השף ליעד גרונר 

 • תצפית כוכבים על ידי אליס מילר 

 • מתחם פרטי ואינטימי להקמת אוהלים

 • (עד 20 איש)

 • שימוש בשירותים במקלחות ובלובי של סוכה במדבר

מחיר ההשתתפות

תצפית, ארוחות ואוהל בהקמה עצמית בסוכה במדבר

מחיר לאדם מבוגר: 450 ש"ח

מחיר לילד: 340 ש"ח

המחיר כולל

 • השתתפות בתצפית כוכבים בהדרכת אליס מילר באזור יעודי הכולל מזרנים מסודרים לתצפית.

 • אוהל בהקמה עצמאית במתחם אינטימי ופרטי לקבוצה שלנו בלבד בסוכה במדבר, קבלת מזרן מאיתנו ושימוש בלובי, במקלחות ובשירותים של סוכה במדבר.

 • ארוחת שף ערב ובוקר בסוכה במדבר.

הערות

 • אין אפשרות לבישול עצמי במתחם.

 • צ'ק אאוט יהיה עד 11:00 בבוקר.

תצפית, ארוחת שף ואוהל גלמפינג בחוות האלפקות

מחיר לאדם מבוגר: 690 ש"ח

מחיר לילד: 360 ש"ח

המחיר כולל

 • השתתפות בתצפית כוכבים בהדרכת אליס מילר באזור יעודי בסוכה במדבר, הכולל מזרנים מסודרים לתצפית.

 • לינה במתחם גלמפינג משודרג וממוזג בחוות האלפקות. אוהלי יוקרה שהם כמעט צימרים, כוללים מזגן, ושקעי טעינה לטלפונים ניידים. לכל אוהל מרפסת פרטית עם פינת ישיבה נעימה, לצד מרחבי התכנסות וישיבה שפזורים במתחם הגלמפינג.

 • כניסה לחוות האלפקות במהלך היום למחרת.

 • ארוחת שף בערב בסוכה במדבר.

המחיר אינו כולל

 • ארוחת בוקר ביום שישי. יש בחוות האלפקות מטבח מאובזר לשימוש האורחים לבישול עצמי. לחילופין, תוכלו להצטרף אלינו לארוחת בוקר משובחת בסוכה במדבר (10 דקות נסיעה מחוות האלפקות).

הערות

ניתן יהיה להישאר לילה או שני לילות נוספים בחוות האלפקות (לפרטים צרו איתנו קשר).
האורחים בחוות האלפקות יהנו מפעילויות ייחודיות לאורחי המקום בלבד (האכלה של הלאמות והאלפקות) והטבות והנחות על שלל הפעילויות במקום.

הערה: כמות המשתתפים בכל אופציה מוגבלת!

תוכן המפגשים

נפגשים לקראת שקיעה...

לאחר ההתמקמות במקום הלינה המועדף עליכם, תוכלו להגיע אלינו לסוכה במדבר, לקוקטייל אחר צהריים מאוחר, להליכה קצרה ל"גבעת השקיעה" הממוקמת בתוך השטח הענק של מתחם סוכה במדבר או להליכה של כשעה לנקודה פחות מוכרת לתצפית נהדרת על מכתש רמון. 
בערב נתכנס כולנו בחדר האוכל המהמם של ליעד, השף המקומי.

ומה עם שמי הלילה והכוכבים?

עם בטן מלאה, נתחיל את הרומן שלנו עם שמי הלילה. באוגוסט, השמים מזמנים לנו מחזה מדהים של "כוכבים נופלים", תענוג צרוף, שכל חובבי האסטרונומיה מחכים לו. נתחיל עם הדרכה מותאמת לצעירים שבחבורה ורק אחר כך נתמקם על המזרנים שיחכו רק לנו ואליס תחבר אותנו לקונסטלציות הייחודיות לשמי הקייץ ותערוך תצפית מרגשת ומלאה בסיפורים. כמובן שלא נשכח לספור את הכוכבים הנופלים ולהביע משאלות. בסיום התצפית מי שיחפוץ ייכנס לאוהל ויסיים את הלילה בסוכה במדבר, או יסעו בכביש האחורי המחבר את סוכה במדבר לחוות האלפקות ויכנסו לאוהלי גלמפינג מפנקים.

בוקר בנחת...

משכימי הקום בסוכה במדבר יוכלו להצטרף למדיטצית בוקר מונחית, השאר יוכלו להנות מארוחת הבוקר המשובחת של ליעד השף. לקראת אחת עשרה בבוקר ניפרד...
מי שילון בחוות האלפקות יוכל להצטרף להאכלת בעלי החיים בבוקר הפתוחה רק לאורחי המקום, להנות מארוחת בוקר בבישול עצמי (או להצטרף אלינו לארוחת בוקר בסוכה במדבר) ולבלות עם הילדים בחוות האלפקות ובשלל האטרקציות המוצעות למבקרים בימים מיוחדים אלה.
מי שירצה לטייל בסביבה ולהנות מפעילויות הקייץ שיש לנגב וליקבים בסביבה להציע וכמובן לקבל המלצות אישיות על מסלולי טיול וחוויה.

ארוחות שף ב"סוכה במדבר"

סוכה במדבר יושבת על גבול שמורת הטבע רמון, ממש בחצר האחורית של מצפה הכוכבים  ומהווה "שמורת אדם וטבע ומודל לתיירות מדברית אקולוגית". בשנה  האחרונה קיימנו שם מספר אירועי תצפית. התגלית שלנו היא ללא ספק בעל המקום אבי והבן שלו, השף ליעד גרונר, שעבד במסעדות יוקרתיות בארץ ובעולם, חלם לפתוח מסעדה בתל־אביב, ובסוף החליט להגיע למדבר ולבשל ארוחות שף במתחם האירוח הוותיק של אביו. ליעד יכין לנו ארוחות גורמה פרטית וצמחוניות.. האוכל יזרום  בשלבים למרכז השולחן וכך גם סיפור המקום המרתק. ארוחות הבוקר שהוא מכין הן חגיגה אמיתית של לחמים טריים וכל טוב. זכינו לחברות נפלאה עם תושבי המקום  וגם לאופציה לערוך שם תצפית וארוחה פרטית.

1/1

ארוחת בוקר ב"סוכה במדבר"

ארוחת הבוקר המהממת של השף ליעד גרונר כלולה במחיר של מי שבחר לינה בסוכה במדבר
(אין אופציה לבישול עצמי בסוכה במדבר).
ללנים בחוות האלפקות:
החבילה כוללת ארוחת ערב בלבד. ניתן להצטרף אלינו ולרכוש בחנות שלנו ארוחת בוקר בסוכה במדבר ב - 75 ש"ח או להיערך לבישול עצמי.

הערות חשובות

סוכה במדבר היא מקום שקט ומבודד. נשתדל לשמור על צלילי הטבע הטבעיים ועל השקט. אי לכך, הפעילות היא ללא טלפונים ניידים. במקרה הצורך, הטלפונים יהיו בתיקים.
ההרשמה על בסיס כל הקודם זוכה. 
יש לקרוא תקנון, תנאי תשלום ותנאי ביטול.
ילדים- פעילות זו מתאימה לילדים מעל גיל 5.
לאורחים באוהלים בהקמה עצמית תינתן האופציה לשימוש בשירותים, במקלחות, בחדר הלובי הגדול ובמתחם תצפית הכוכבים. לא תינתן אפשרות כניסה לבריכה. אפשרות כניסה לבריכה תינתן למתארחים בסוכות של סוכה במדבר בלבד.
התצפית מוגבלת לעד 40 איש.

* למעוניינים ללון שני לילות בבקתה המרכזית בסוכה במדבר (11,12 באוגוסט), ניתן לבדוק איתנו פניות ומחיר. היתרון בלינה בבקתה בסוכה במדבר הוא ללא ספק בריכת השחיה המאפשרת לכם לבלות את מהלך היום בנעימים. פרטים נוספים על אפשרות זאת, כאן.

 


תוכנית מפורטת, פרטים, שעות והנחיות נוספות יישלחו לנרשמים בלבד.