כוכבים מתוך האוהל .jpg

ליל רביעי - 11/8/21
קרוב לטבע
תצפית בבוסתן פרטי
למבוגרים בלבד

רגע לפני שכולם אורזים את המשפחות ויורדים למצפה רמון, בלילה שמאפשר שקט, שמיים נהדרים ובוסתן שלנו. לילה שבו באמת נוכל להתנתק לרגע מהשגרה ולהתחבר לאינסופיות של השמיים. לילה למבוגרים בלבד כדי שנוכל להיות עם עצמנו, ברוגע, לחוות תצפית ארוכה ועמוקה ולהרגיש את הקסם באוויר.
נתכנס בבוסתן הפרטי שלנו, שנמצא בקרבת מצפה רמון.

מי שיחפוץ יבשל לעצמו ארוחת ערב, האחרים יצאו איתנו לטיול רגלי קצר שבקצהו תחכה לנו ארוחת שף מפתיעה. כשנשוב, נתכנס יחדיו על המזרנים, נשכב תחת שמי הכוכבים, נתחבר אל הדממה והמדבר סביב ונצפה בשמי אוגוסט הנהדרים, בכוכבים ובמטר פרסאידים מרהיב של פעם בשנה.

תצפית כוכבים ואפשרויות לינה

Soul - Vegan & Vibes (19).jpg

 לינה במלון בוטיק ברובע הבשמים במצפה רמון

לינה 

 

חדרי ארוח מפנקים ומעוצבים סוויטות
לופטים
דלוקס

1,200-1,600 ש"ח לזוג כולל ארוחת בוקר 

למחיר החדר יש להוסיף 130 ש"ח לאדם לתצפית בבוסתן 

WhatsApp Image 2021-07-01 at 10.38.01.jpeg

קרוב לטבע- לינה באוהל בבוסתן יחד אתנו

אפשרויות לינה 


אוהלים בהקמה עצמית

270 ש"ח לאדם

או

אוהלי פעמון ענקיים

370 ש"ח לשני אנשים ראשונים
280 ש"ח תוספת לאדם נוסף

(עד 6 אנשים באוהל פעמון)

המחיר כולל לינה ותצפית כוכבים בבוסתן הפרטי

מה התוכנית ?

הבוסתן ומתחם האוהלים הפרטי שלנו נמצא ממש סמוך ל"סוכה במדבר". תוכלו לבחור ולהתמקם באוהלי פעמון ענקיים ולבנים או באוהלים זוגיים גדולים גבוהים ומרווחים שיחכו במקום. תוכלו גם  להקים את האוהל שלכם. מי שממש ירצה להתפנק, יוכל לישון במלון בוטיק  או בסטודיו ממוזג  במצפה רמון (10 דקות נסיעה מהבוסתן).. 
לאחר ההתמקמות, ניפגש כקבוצה  אחר הצהריים המאוחרות  נתחבר למדבר, לרוח של שעות בין הערביים, נכיר את המנחות ונכנס לזמן מדבר. לקראת שקיעה, המעוניינים יצאו אתנו להליכה קצרה ולארוחת שף. מי שירצה יישאר לארוחת ערב בבישול עצמי בבוסתן וידליק מדורה. מי שלן במצפה רמון יוכל להגיע לפגוש אותנו בארוחת הערב או ישירות לתצפית 

ומה עם הכוכבים?

עם בטן מלאה, בלילה, נתחיל את הרומן שלנו עם שמי הלילה ונתמקם על המזרנים שיחכו רק לנו. באוגוסט, השמים מזמנים לנו מחזה מדהים של "כוכבים נופלים". 
אליס תחבר אותנו לקונסטלציות הייחודיות לשמי הקייץ ותערוך תצפית מרגשת ומלאה בסיפורים והגיגים שלא תישכחו. מי שלן איתנו בבוסתן ייכנס אט אט לאוהלים. הלנים במצפה רמון ייסעו כעשר דקות בנחת חזרה למלון .

בוקר בנחת...

משכימי הקום יוכלו להצטרף למדיטצית בוקר מונחית או ללגום קפה ותה של בוקר . 
מי שירצה להתפנק יחזור איתנו לארוחת הבוקר המשובחת של ליעד השף בסוכה במדבר. בשעות הבוקר נוכל לשהות בזולה שלנו או אפילו להספיק לערוך טבילה בגב שנמצא בתוך מתחם הבוסתן. לקראת אחת עשרה בבוקר ניפרד...
מי שירצה לטייל בסביבה ולהנות מפעילויות הקייץ שיש לנגב וליקבים בסביבה להציע וכמובן לקבל המלצות אישיות על מסלולי טיול וחוויה.

מחנה מדורה וכוכבים.jpg

ארוחות שף ב"סוכה במדבר"

סוכה במדבר נמצאת כמה מאות מטרים מהבוסתן. במהלך השנה האחרונה קיימנו שם מספר אירועים פרטיים ולקבוצות. התגלית שלנו היא ללא ספק השף ליעד גרונר, שעבד במסעדות יוקרתיות בארץ ובעולם, חלם לפתוח מסעדה בתל־אביב או בלוס־אנג'לס, אבל בסוף החליט להגיע למדבר ולבשל ארוחות שף במתחם האירוח הוותיק של אביו, בעל המקום. אפילו אייל שני, שאצלו עבד שנים רבות משבח את מאכליו היצירתיים. ביורטה הקסומה שבנה הוא יציע לנו ארוחות גורמה פרטית וצמחוניות - התפריט משתנה מיום ליום, הארוחות תלויות בעונתיות של הירקות. האוכל יזרום בשלבים למרכז השולחן וכך גם סיפור המקום המרתק.
ארוחות הבוקר שהוא מכין הן חגיגה של לחמים טריים וכל טוב. זכינו לחברות עם האיש הנפלא הזה וכך גם לאופציה שהוא הסכים לארח את הקבוצה שלנו. 

 

מחיר ארוחת ערב - 140 ש"ח

מחיר ארוחת בוקר - 75 ש"ח 

1/1

הבוסתן

הבוסתן, קסום ופשוט, נמצא ממש בין "סוכה במדבר" ויקב "NANA" באחד המקומות הטובים ביותר לתצפיות כוכבים באיזור. החזון של בן, בעל המקום, שהיה הפקח הראשי של הסביבה שנים רבות, הוא להפוך אותו ממש בקרוב ל'אקו-קמפ' הראשון באיזור. נהיה כמעט האורחים הראשונים במיזם הזה. בין מטעי זיתים מוקמים אוהלי פעמון גדולים (קוטר של 4-5 מטרים כל אחד) ושם בין העצים יתאפשר גם  להקים את האוהלים באופן עצמאי. במתחם יש מטבח מרכזי פשוט, שני תאי שירותים אקולוגיים, שני תאי מקלחת עם מים חמים, איזור התכנסות של 70 מ''ר עם הצללה ומחצלות .לאלו מכם המתכוונים לבשל בעצמם בבוסתן יש לקרוא את ההערות בסוף בקפידה. 

חדרים מפנקים ומעוצבים במלון בוטיק במצפה רמון

 

מלון סודי וחדש בלב רובע הבשמים התוסס למביני עניין

הכולל 6 חדרים מעוצבים שונים זה מזה, סוויטות, לופטים, וחדרי דלוקס
 

1,000-1,500 ש"ח לזוג כולל ארוחת בוקר

למחיר זה יש להוסיף 130 ש"ח לאדם לתצפית 

ניתן יהיה להצטרך אלינו גם לארוחת שף בערב בסוכה במדבר בעלות של 140 ש"ח

או להגיע ישירות לתצפית בבוסתן

אם אופציה זו מתאימה לכם, צרו איתנו קשר בקישור הבא: צור קשר

הערות חשובות

נשתדל לשמור על צלילי הטבע הטבעיים ועל השקט. במקרה הצורך, הטלפונים יהיו בתיקים.
ההרשמה על בסיס כל הקודם זוכה. 
יש לקרוא תקנון, תנאי תשלום ותנאי ביטול.
ילדים - פעילות זו מתאימה לילדים בוגרים בלבד מגיל 14.

ארוחות בבישול עצמי בבוסתן - מי שמתכנן לבשל בבוסתן יידרש להביא עמו את כל ציוד הבישול כולל כלי בישול, גזייה וכלי אוכל . בבוסתן יש מטבח בסיסי עם מים זורמים וכיור, מקום לחיתוך המוצרים אך אין כלים או גז לבישול . 

* למעוניינים ללון שני לילות בבקתה המרכזית בסוכה במדבר (11,12 באוגוסט) ולהישאר איתנו לעוד תצפית ביום למחרת שם, ניתן לבדוק איתנו פניות ומחיר. היתרון בלינה בסוכה במדבר הוא ללא ספק בריכת השחיה המאפשרת לכם לבלות את מהלך היום בנעימים. פרטים נוספים על אפשרות זאת, כאן.

תוכנית מפורטת והנחיות נוספות יישלחו לנרשמים בלבד.